Волонтери мріють створити у Франківську “Дім для матері та дитини”

Благодійна організація “Час добра та милосердя” розповіла про свою ідею відкрити в Івано-Франківську центр допомоги “Дім для матері та дитини”, куди б кожна потребуюча мати змогла прийти та знайти прихисток та підтримку

Благодійники розповідають, що в центрі допомагали б сім’ям у найскладнішому періоді їхнього життя. Завдяки такому “дому”, мама з дитиною були б у безпеці, а завдяки підтримці жінка змогла б поступово реалізовувати себе й знайти вихід зі скрутного становища:

“З кожним днем нам все більше доводиться знайомитися з родинами, яких спіткало лихо. Кожна історія – це випробування не тільки для них, але і для нас, адже ми робимо все можливе, щоб допомогти. Частішають звернення від одиноких мам із дітками, яким немає куди йти. Вже зараз є двоє таких матерів, які опинилися просто посеред вулиці, коли підходив час народжувати, і яким ми допомагаємо проходити шлях скрути з немовлятами на руках”, – розповідають у благодійній організації.

Однак, волонтери розуміють, що для реалізації такого проєкту в Івано-Франківську потрібна величезна підтримка небайдужих людей і значні кошти. Тому, їм зараз важливо зрозуміти, що вони не самі, і є такі люди, що зможуть допомогти:

“Віримо, що є багато людей, які готові підтримувати такі проєкти і  яким небайдуже до долі дітей та їх мам. Наразі в задуманому є орендувати будинок, де б ми змогли облаштувати декілька кімнат і заселити туди наших мам з дітками. Просимо всіх, хто може підтримати наш проєкт фінансово, писати організації у Фейсбуці або звертатися за телефонами: 095 03 01 429; 098 28 60 552″, – написали благодійники.

Дивіться також

Допомогти так легко
Пожертвувати