ІСТОРІЯ

Волонтерки Наталія Іващенко і Валерія Кушніренко

З 2019 року роботи фонду допомогу отримали близько 200 родин м. Івано – Франківська та області.

Прозорість та звітність фонду : кожен може побачити як і на що витрачаються благодійні кошти,в онлайн-ресурсах сайту та на сторінці організації у фейсбук https://www.facebook.com/groups/530385797558324/

МІСІЯ

БО “Благодійний фонд “ЧАС ДОБРА ТА МИЛОСЕРДЯ”(м. Івано – Франківськ) –  це благодійна організація,  яка опікується малозабезпеченими, соціально – незахищеними верствами населення. Ми допомагаємо одиноким матерям, сім’ям з дітьми, які знаходяться в критичних ситуаціях та за межею бідності, дітям – сиротам та дітям з інвалідністю. Надаємо матеріальну підтримку у повноцінному лікуванні дітей, батьки яких не в змозі оплатити медичні послуги.   

Наш фонд не просто надає разову допомогу, а супроводжує та опікується. Ми переконані в тому, що бідність – це не вирок, що діти повинні залишатися з батьками, бути щасливими та здоровими, отримувати освіту та соціалізацію. Ми допомагаємо зневіреним батькам не опускати рук, а віднайти в собі сили повноцінно жити далі.

ЦІЛІ

Наша мета – створити в Івано-Франківську “Дім матері та дитини” – будинок для тимчасового проживання жінок з дітьми, які опинилися в кризових ситуаціях.
До нас можуть приєднатися усі бажаючі, хто готовий безкорисно працювати на благо інших. На даному етапі робота Фонду залежить від волонтерів та добровільних пожертв, що є важливою та невід’ємною частиною для реалізації запланованих проектів. Ми разом змінюємо світ і створюємо можливості зробити наш світ кращим.

Добро породжує добро!!!

Дивіться також

Допомогти так легко
Пожертвувати