Потрібна допомога родині з Болехова

З родиною, яка мешкає в м.Болехів, ми познайомилися приблизно півтора роки тому. Тоді, до нас звернулася мама трьох діток про прохання допомогти їхній родині необхідним.

Відтоді ми постійно були на зв’язку, та час від часу допомагали посилками їм, підтримували спілкування. В родині двоє дітей з інвалідністю, Настя – лежача дівчинка, Ілюша – сидить, але не ходить та не розмовляє, і третя дівчинка – Юлічка – здорова дитина.

Сьогодні ми просимо Вас усіх допомогти цим дітям, цій родині, бо 26 серпня – раптово пішла з життя мама діток Мирослава (в результаті серцевого нападу), і тепер батько залишився зовсім один з трьома дітьми! Мама дітей, була надзвичайно доброю та щирою Жінкою. Завжди переживала та дбала за своїх дітей. Батько Олександр був надійною опорою та підтримкою для своєї дружини, але тепер підримка потрібна йому.

Настя та Ілюша потребують памперсів “М”, на постійній основі, Засоби гігієни (пральний порошок, мило, шампуні, дит.креми).Також було б добре підримати родину фінансово, бо за чотири дні порятунку мами діток було витрачено до 15 000 грн, які були зняті з кредитних карток.

Фінансово допомогти родині можна : 5168 7573 4141 0845 – Поступаленко Олександр.Сторінка у ФБ – Саша Поступаленко

Тел. 0668335887 – Олександр

Посилки з допомогою можна надсилати -м. Болехів, Відділення Нової пошти № 1 Поступаленко Олександр тел.0668335887

Давайте підтримаємо родину!

Дивіться також

Допомогти так легко
Пожертвувати